Rahatarkuse mängud

Rahatarkuse viktoriinid

Kahoot! keskkonnas rahatarkuse viktoriinid

Cashflow

Arenda oma investeerimisstrateegiat kasutades kinnisvara, ettevõtlust, väärtpabereid ja väärismetalle. Sinu ülesanne on vabaneda üheksast viieni tööst ning lahkuda oravarattast kiirteele.        

Osta kokku kinnisvara, kauple aktsiatega, valmistu turu muutusteks ja jõua enne oma sõpru kiirteele kus tegelik suur raha liigub! Arenda ja testi strateegiaid varade kogumiseks ja kohustuste vähendamiseks ning pane raha enda eest tööle! Õpi kohanema turu muutustega, saa hakkama halbade üürnike tekitatud kahjuga ning sellega, et isegi emake loodus töötab Sinu vastu.        

Hoidu halbadest investeeringutest, ebavajalike asjade ostmisest, ahnetest perekonnaliikmetest ning ebaausatest äripartneritest. Sa ei õpi ainult seda kuidas toimivad varad ja kohustused, vaid ka seda kuidas Sina ise investorina käitud.

Monopoly

Monopoly on üks maailma kõige populaarsemaid ärimänge kogu perele. Sinu ülesandeks mängus on müüa, osta ja rentida kinnisvara ning saada kõige rikkamaks.

Hotellimagnaat

Hakka tõeliseks kinnisvaraarendajaks ! Ehita hotelle, võta vastu külalisi ning pumpa nad hiljem hiiglaslike arvetega rahast tühjaks! Võidab mängija, kes viimasena mängu jääb.

Catan

Catan on muistsetes kaartides mainitud oivaline maa. Mängijad on kolonisaatorid, kes on leidnud peale kauakestvaid otsinguid Katani viljaka maa ja hakkavad seda austama väikeriikidega Katan koosneb viiest erinevast maastikualast, mis toodavad erinevat saaki. Mängu käigus mängijad saavad kauplemiseks väärtusliku saaki ja ehitavad väikeriigi tänavaid, külasid ja linnu. Saak oleneb nii maaväljast kuhu iga mängija on ehitanud oma küla, kui ka kahe täringuga visatud arvust. Mängija kes esimesena kogub kümme võidupunkti on mängu võitja ja Katani valitseja.

Cashy rahamäng

Cashy on veebipõhine rahamäng, kus võistled sõpradega, kes suudab enim kasvatada enda varasid, püsides samal ajal õnnelik.

Viimati uuendatud 24. märts 2022